Haber

Abdülhamit Gül: Seçim süreci şeffaf bir şekilde işliyor

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, “Seçim süreci şeffaf bir şekilde işliyor, tüm vatandaşlarımızın sandığa ve demokrasiye sahip çıkmasını, sandığa gitmesini ve iradesini sandığa yansıtmasını istiyoruz. kutu.” söz konusu.

Abdulhamit Gül, Şehitkamil ilçesindeki Mahmut Hümayun Özhelvacı Ortaokulunda 1250 numaralı sandıkta oy kullandı.

Gül, oy kullandıktan sonra gazetecilere verdiği demeçte, sandığı “demokrasinin onuru” olarak gördüklerini söyledi.

Vatandaşların yoğun bir şekilde sandığa gittiğini anlatan Gül, şunları kaydetti:

“Türkiye geleceğine sahip çıkıyor, iradesini sandığa yansıtıyor. Gaziantep’te de seçim sakin başladı. Şu ana kadar yansıyan olumsuz bir durum yok. İnşallah barış, sevgi ve kardeşlik içinde bir seçim günü geçiririz. Sandık görevlilerimiz ve tüm sandıklarda gözlemcilerimiz var.Bu konuda dünya demokrasilerine örnek teşkil ediyor.Her partiden temsilci var.Seçim süreci şeffaf bir şekilde işliyor.Tüm vatandaşlarımızdan sandığa sahip çıkmalarını ve sandıklara sahip çıkmalarını rica ediyoruz. demokrasi, sandığa gitmek ve iradesini sandığa yansıtmak.”

“Güç de söz de milletimizindir”

Gül, vatandaşları sandığa gidip oy kullanmaya çağırdı.

Seçim sürecinin sorunsuz ilerlediğini belirten Gül, “Artık irade milletin elinde, milletimizle ilgili en doğru kararı, sözde, sözde, milletimizin elinde. 14 Mayıs’tan daha hızlı sonuçlanacak. Hayır diyoruz, devam ediyoruz ve Asırlık Türkiye için yapacağımız çalışmaları özveriyle yapıyoruz.” yapacağız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu