Haber

Loto milyarderi Kürşat’ın satın aldığı evcil hayvanı görenler gözlerine inanamıyor

Almanya’nın Dortmund kentinde yaşayan ve geçen yıl 9.9 milyon euroluk ikramiyeyi kazanarak gündem olan 42 yaşındaki Kürşat Y.’nin yeni evcil hayvanı…

İkramiyeyi kazandıktan sonra iki lüks Spor Otomobil alan Kürşat Y.’nin marka kıyafetleri ve aksesuarları da dikkat çekti. İkramiyeyi kazandıktan sonra evlenmek istediğini söyleyen ve hayallerindeki kadını anlatan Kürşat’ın sosyal medyadan yeni bir evcil hayvan aldığı kaydedildi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Kürşat’ın timsah satın aldığı öğrenildi. Kürşat timsah derisi tasma takarken, sosyal medya platformlarında genç milyonerin timsah için 62 bin euro ödediği belirtildi.

“HAYVANLARI SEVERİM”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kürşat, “Hayvanları çok seviyorum, belki bir gün papağan alırım” dedi. Alman medyasında paylaşılan sahnelerin bir belgesel filmden alınmış olabileceği kaydedildi.

Kürşat, kısa süre önce ünlü bir müzisyen için kamera karşısına geçtiğini söyledi. Kürşat, “Şarkı çıkana kadar adını açıklamayacağım. Ona bir iyilik yaptım, ortak arkadaşlarımız var. Klip çekimleri çok eğlenceliydi. Birkaç kadınla dans eğitimi yaptık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu