Haber

Yeni transfer Fred’i İstanbul’a getiren Fenerbahçe Teknik Direktörü Baki’den sözler: 4-5 kez telefon görüşmesi yaptılar.

Fenerbahçe’nin Manchester United’dan yeni transferi Fred, İstanbul’a geldi. Brezilyalı futbolcuya eşlik eden Selahattin Baki, ayağının tozuyla çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“BU İŞİ BOZMAYA ÇALIŞTILAR”

Baki havaalanında yaptığı açıklamada, “Herkesin bilmesini istediğim bir şey var, algıların aksine biz taraftarlarımıza her zaman doğruları söylüyoruz. Bugün masadan kalktık dersek bunu ispat edecek bir delilimiz yok.” tam tersi.Fred’i özleyen bazı rakiplerimiz var.Hayır bir ay ilgilenmiyoruz derse Biz şahidiz kendi gözlerimizle kulüp bazında 4-5 defa aradılar.Kulüp yokken iş çünkü orada tanıdıklarımız, dostlarımız var.Manchester United ayağa kalkınca başka kanaldan girerek Fred’i ayartmaya çalıştılar ve bu işi bozmaya çalıştılar.Ancak hepsini söylüyorum.Fenerbahçe masadaysa ordadır. Bunları tersine çevirmek çok zor. Bu yıl birlikte çok güleceğiz.” söz konusu.

“İHTİYACIMIZ VARDI”

Baki ayrıca, “Tüm camiamıza sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Gücünden dolayı Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Mario Branco ve Okan Özkan’a teşekkür etmek istiyorum, İngiltere’de 2-3 gün 7/24 uyumadan geçirdik. Sonunda ,Fenerbahçe camiası ve yönetimi bunu ortaya koyma niyetindeydi.Bu refleks önemliydi.Fenerbahçe’nin alışık olduğu isimler bu tarz isimlerdir.Biz kimseye karşı savaşmak için bu işlere girmiyoruz.İhtiyacımız vardı. ülkemizin ve kulübümüzün parası.” dedi.

haber-damal.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu